سلام به تمامي هم وطنان عزيزم

خب دوستان امروز براتون يه خبر فوق العاده دارم که مي تونه با اين شرايط موجود و ويروس کرونا درآمدتون رو افزايش بديد و در ايران معروف بشيد

من هم مس شما وقتي کرونا امد کسب و کارم زمين خورد خيلي دنبال کارهاي مختلف رفتما بتونم کسب و کارم کمي رونق ببخشم که حداقل ورشکسته نشم 

تا همين يچند روز پيش چيزي نکردم ولي همون طور که گفتم خبر خوبي دارم 

امروز داشتم تو اينترنت مي چرخيدم يهو به سايتي برخوردم که اسمش برام جالب بود و نمي دونستم اصن چه کار انجام ميدم تا اينکه واردش و ديدم چيزي که تو آسمونا دنبالش مي گشتم رو زمين تو گوگل پيداش کردم

اين سايت براي کسب و کار هاست و کار ها معاملاتي که تازه تاسيسه ولي رشد چشم گير داره و خواهد داشت 

خب اين سايت فوق العاده جاييه که مي توني کسب و کارتو به کل ايران معرفي کني ، محصولاتتو بفروشي و خدماتتو معرفي کني

نمي دونم تويي که داري اين مقاله رو مي خوني چه شغلي داري ولي ميدونم سايت ساچمه نيازتو برطرف مي کنه چه راننده وانت باشي چه معلم خصوصي چه برنامه نويس ، چه لوازم يدکي داشته باشه و چه دکتر يا مهندس و حتي پرستار باشي چه وکيل 

هر شغلي که داري بدون ساچمه بهترين جا براي رشد و پيشرفت کسب و کارته 

بهتره بيشتر از اين چيزي نگم خودتون بريد ببينيد که با چي روبه روييد 

https://sachmeh.com

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Russell دعانويس يهودي تضميني و حضوري,طلسم صبي Mary مقالات من از سراسر وب Jennifer جهان گستر معرفي هنرهاي من * گـــل نرگس * ادب اخبار و آموزش